uygun fiyata kaliteli hosting

Black Shuttle Vip Şöförlü Araç Kiralama Transfer

Firma Adı : Black Shuttle Vip Şöförlü Araç Kiralama Transfer Yetkili Kişi : Black Shuttle
İl : Ankara İlçe : Çankaya
Sektör : Otomotiv Alt Sektör : Oto Kiralama
Telefon : 05324474566 Fax :
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Bağlıca mahallesi zirve caddesi Open Sky Bağlıca Ankara

Firma Tanıtımı :

Şöförlü araç kiralama Ankara başta olmak üzere iş ve eğlence yaşamının aktif olduğu bütün bölgelerimizde yoğun olarak talep gören, hizmet alımı şöförsüz araç kiralamaya (araba kiralama) nazaran daha kolay ve daha faydalıdır, şimdi ayrıntılara başlayalım

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FAYDALARI
Yaşadığınız yerden iş, eğlence, kültür, keşif vb. bir amaç ile gitmeniz gerekiyor, gideceğiniz yer hakkında yeterli bilgi sahibi olmayabilir veya olsanız bile eyleminizin gerçekleştiği yerde yaşayan yerel bir şoför (bazen asistan) uygun bir araç ile size nasıl katkı suncağını siz hayal edin. Şoförlü araç hizmeti yapacağınız işin ve gideceğiniz yerin ve mahiyetine göre değişiklik göstersede faydaları yadsınamaz. Yazı uzun sürebilir, aşağıda şoförlü araç kiralama faydaları ile ilgili gerçek anılara rastlayacaksınız.

şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları
İŞ SEYAHATİNİZ İÇİN ŞOFÖRLÜ VİP ARAÇ KİRALAMA
Şoförlü vip araç kiralama, kendi işinizi yapıyorsunuz, prestijli bir şirkette yönecisiniz veya geliştirmek istediğiniz hedefleriniz var. Hedeflerinize o kadar odaklanmışsınız ki, İstanbul/Türkiye ziyaretinizde bizden şoförlü lüks araç kiralama’yı unuttunuz, hedefinize bizden daha ucuz, sokaklarda bolca rastladığınız ticari bir taksi ile gitmek zorunda kaldınız! Muhtemelen bunu daha önce yaşadınız, taksici daha fazla kazanmak için yolu uzattı, bilmediğiniz bölgede bunu fark etmediniz, toplantınızı kaçırdınız veya yolculuktan dolayı gerildiniz. Tabi istediğiniz sonuç çıkmadı. (Black Shuttle Vip den hizmet alan müşterimizin deneyimi) Siz siz olun Ankara’da önemli bir amaç ile ziyaret ediyor iseniz bizden şoförlü araç kiralama hizmeti için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

EĞLENCE VE KÜLTÜR GEZİLERİ İÇİN ŞÖFÖRLÜ MİNİBÜS KİRALAMA
Şöförlü minibüs kiralama, aileniz-arkadaşlarınız ile keyifli bir seyahat planladınız, aklınızdaki sorular, valizlerimiz araca sığar mı? kırılacak eşyalarımız var! Bir arada mı seyahat edeceğiz yoksa bize verilen talimatlar doğrultusunda seyahat edeceğiz? Elbette kimse eğlence ve kültür amaçlı gezisinde talimat almak istemez! lüks dizayn edilmiş mercedes vip vito araçlarımıza bindiğinizde buna değdiğinin fark edeceksiniz. 2005 yılı itibari ile Vip minibüsler geniş ailelerin gösterdikleri yoğun ilgisi, Ulaştırma bakanlığının 75 koltuk kapasitesi olan taşıma firmalarına D2 yolcu taşıma belgesine 9+1 minibüsleri de eklemesi ile Şöförlü minibüs kiralama yasal statüye kavuştu. Bu hizmet en çok rahat taşımaya elverişli mercedes vito araçlar ile sağlanmaktadır. Türkiye de vito araçlar, fabrikasının imal ettiği şekli ile kalmayıp bizim hayal gücümüze göre dizayn edildi. Bu gün şöförlü vito kiralama yaptığınızda ultra lüks vip bir aracı gayet makul fiyatlara Black Shuttle Vip den şöförlü kiralayabiliyorsunuz.

şöförlü araç kiralama
ŞÖFÖRLÜ MİNİBÜS ÇEŞİTLERİ
Mercedes vito (standart) Ucuz vito kiralama diye sınıflandırdığımız şöförlü/şöförsüz kiralanabilen araç sınıfıdır. Standart minibüsler 4-7 kişi için uygundur, aynı segmentte Wolksvagen Caravella-Transporter araçlarımız hizmet vermektedir.
Vip minibüs kiralama, segmentinde 2-5 kişi için uygunluk araçlar yine mercedes vitolar dönüştürülerek kulanılıyor. İç dizaynı lükse özgü karekteristik özelikler taşır, ek olarak içinde bulundurulan minibar, tv, ekstra klima ve özel ışıklandırma zerafeti ve lüksü çağrıştırmaktadır.
Daha büyük gruplar için sprinter kiralama, crafter kiralama diye adlandırdığımız araçlarımız standart ve vip sprinter diye ikiye ayrılır. Standart sprinter minibüslerimiz 9-16 kişiye kadar hizmet verir iken vip sprinter araçlarımız 7-11 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.
VİP ARAÇ KİRALAMA ŞÖFÖRLÜ (LİMUZİN)
Vip araç kiralama şöförlü, ülkemizi ziyaret eden yabancı misafirlerimize limuzin olarak sağladığımız servisidir. Mercedes E class ( 2-3 kişi), Mercedes S class ( 2-3 kişi), Bmw 5 serisi ( 2-3 kişi) ve Bmw 7 serisi ( 2-3 kişi) çeşit çeşit limuzin hizmeti veren araçlarımızı hedefleriniz de kullanarak kat ettiğiniz yolun bizde yarattığı heyecanı, sizinde yaşamanızı hayal ediyoruz. Bütün Türkiye’nin bizim kalitemizde hizmet alıp vermesini ümit ediyoruz.
Not: Otobüse binenler taksi pahalı diye binmekten korkar, taksiye binenler limuzine binmekten korkar. Unutmayın otobüse ve ticari taksiye binen kişinin, işinin ehli bir firmadan aldığı soforlu arac kiralama hizmeti ile başarı oranı farklı olacaktır. 

şehirler arası şöförlü araç kiralama fiyatları
ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA DA AMACIMIZ
Şöförlü araç kiralama hizmetimiz 2005 yılı itibari turizmin gelişmesi ve ulaşım sektöründeki gerek yabancı dil bilen şöför eksikliği gerek uygun araç eksikliği dikkatimizi çekmesi ile başlamış, bizzat kendi hedeflerimize ulaşmaya çalışırken karşılaştığımız basit ama etkisi büyük yerel şöför ve uygun araç sorunununa Ankara da çözüm bulmak, kendilerini gelişmeye ve öğrenmeye kapatmış, sadece günübirlik kazanca odaklanmış taşımacalara alternatif ve kaliteli taşıma modeli oluşturmaktır.
Not: Bu gün hala yarattığımız rekabetten hoşnut olmayan taksi lobileri, rekabetin beraberinde daha kaliteli hizmet getirdiğini, kaliteli hizmetin daha yüksek kazanç getirdiğini anlamış değiller. Black Shuttle Vip olarak geçmişte rakibimiz olan ‘’Uber’’ ve ‘’Careem’’ gibi Türkiye’ye daha fazla turist gelmesine ve daha kaliteli ve daha karlı hizmet olacağı sağlıyordu.
KİRALIK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ NEREDEN ALINIR? ŞARTLARI NELERDİR?
Kiralık şöförlü araç hizmeti veren firmaların hepsi 7/24 esasına göre çalışır. En az iki - üç saat önceden talep edilen araç (firmamızdan bir gün önceden talep edilen şoförlü araçlar %100 memnuniyet garantilidir), hizmet alanın belirttiği noktaya, belirtilen zamanda varır. Normal şoförsüz araç kiralama gibi sizden ehliyetiniz, kredi kartınız, yaşınız, aracı teslim alacağınız ve aracı teslim edeceğiniz sorular, sorulmaz. Siz kiralık şöförlü araç için bize yazın/arayın veya ONLİNE OLARAK araç tipini ve başlayacağınız zaman ve konumu bildirin, biz sizin ile iletişime geçelim, hepsi bu kadar!!

şehirler arası şöförlü araç kiralama
GÜNLÜK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?
Günlük şöförlü araç kiralama, firmamızdan yapıldığında servis süresi talep edilen bölgenin içinde bir gün 8 saat olarak belirlenmiştir. Ankara da beş günlük şöförlü araç kiralama yaptınız; bu her gün için 8 saat hizmet alacağınız anlamına gelir. Şehirlerarası şöförlü araç kiralama yaptığınızda işler biraz değişir. 5/10 günlük özel Türkiye seyahati için hizmet süresi günlük 8 saaten 7/24’e döner. Şehirler arası şöförlü araç işlemleri siz çalışıp gezdiğinizde şöförünüzde size uyar.
Şöförlü Araç Kiralama da 8 Saat Aşılırsa Ne Olur?
Şoförlü araç kiralanacağı zaman süreyi bildiriyoruz. Sizinde süre aşımlarını önceden bildirmenizi tavsiye ediyoruz. 8 saat zaman aşımı firmaya önceden bildirilmemmiş ise şöförden uygunluk sorulur ancak şöför uygun ise devam sağlanır yada uygun şoför değişikliği sağlanır.
Şöförlü Araç Kiralama Başlama Saati Ne Zamandır?
Şöförlü araç kiralama da başlama saati belirtiğiniz saat olup başladıktan sonraki 8 saat olarak hesaplanır.

şöförlü araç kiralama ankara
ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FİRMASI

ŞÖFÖRLERİMİZ VE ARAÇLARIMIZ
Şöförlü araç kiralama hizmetinde araçlarımız: 2017 model üstü minibüsler: Mercedes vito 9+1 otomatik ve manuel , Wolksvagen Caravella 9+1 otomatik ve manuel, Wolksvagen transporter 9+1 otomatik ve manuel, Mercedes Sprinter 11+1- 14+1- 17+1 Wolksvagen crafter 10+1- 13+1- 18+1, Mercedes S klas, Mercedes E class, Mercedes C class, Wolksvagen passat, Bmw 520, Bmw 740– Bütün araçlarımız sadece şöförlü olarak kiralanabilmektedir.
Araçlı şöför kiralama hizmetinde sürücülerimiz: Turizm taşımada uzman, profesyonel sürüş tekniği eğitimi almış, selamlamada sıcak kanlı, sürüşte soğuk kanlı, bölgeyi iyi bilen yerel, eğitimli, çözüm odaklı çalışan, insiyatif kulanabilen 25-50 yaş arası profesyonel kişilerdir.
Araçlı şoför kiralama insan odaklı bir hizmet çeşididir. İnsan davranışlarından kaynaklı artı ve eksilerin farkındayız.

soforlu arac kiralama


şoförlü vip araç kiralama
UCUZ ŞÖFÖRLÜ SEDAN ARAÇ KİRALAMA MÜMKÜN MÜ?
Ucuz şöförlü araç kiralama Ankara, turizm taşıma hizmetinde uzun yıllar hizmet sağlama ve hizmet almaya dayanan tecrübemizden kaynaklı bilgileri sizler ile paylaşalım.
Neden Egea, Hyundai Gibi Daha Ekonomik Araçları Şöförlü Kiralayamıyoruz?
Türkiye’de 2500 motor gücünün altındaki sedan araçlar Resmi kurumlar haricinde şoförlü kiralanamıyor.

Neden 2 Kişi Olmamıza Rağmen Sürekli Şöförlü Vito Kiralamaya Yönlendiriliyoruz?
Şöförü vito kiralama aracın taşıma yetki belgesine sahip olmasından kaynaklanıyor. 
Not: Mercedes vito araç fiyat ve dizaynı normal ekonomik bir sedan aracın iki katından biraz fazlaya mal olmasına rağmen şoförlü vito kiralama aynı fiyatlara pazarlanıyor.
Not: Avis, Budget gibi uluslararası araç kiralama firmaları Web arama motorlarının birinci sayfasında Şöförlü araç/minibüs/limuzin/otobüs başlıkları ile çıkıyorlar. Maalesef öyle bir hizmet sağlamadıkları halde ilk sayfaları işgal edebiliyorlar.

şöförlü araç
ŞEHİRLER ARASI ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI
Şehirler arası şöförlü araç kiralama fiyatları, şehiriçi araç kiralama dan farklılık gösterir.
Farklılıklar: Şehiriçi şöförlü araç kiralama 8 saat hizmet için, yakıt ücreti, park ücreti, sürücünün öğün ücreti fiyat’a dahildir. 2021’in sonuna kadar ortalama fiyatın günlük 100 dolar/euro civarı olacağı öngörülüyor. (fiyatlar talep edilen araç ve işin durumuna göre değişiklik gösterir)
Şehirler arası şöförlü araç kiralama verilen fiyata paralı yol ücreti, yakıt ücreti, şöför öğünleri ücreti, gün aşırı kalınacak ise otel ücreti eklenir. Gün aşırı hizmet 24 saat easalıdır. Şöför çalıma ve gezilerinize uyum gösterir. Bu hizmet Türkiye’ye ziyaret maksatlı gelen yabancı gezginler için uygundur. Türkiyeyi bilen şehirler arası sürüş deneyimine sahip yolcular şöförsüz araç kiralayarak fiyat avantajına sahip olurlar. 2021’in sonuna kadar öngörülen ortalama fiyatın günlük her 24 saat 200 dolar/euro civarı olacağıdır. (fiyatlar talep edilen araç ve işin durumuna göre değişiklik gösterir)
ANKARA DA ŞOFÖRLÜ ARAÇ HANGİ FİRMADA KİRALANMALI?
Hizmet alanında çalışan bir firmayı tercih edilir kılan kullandığı araçlar ve çalıştığı insan kaynağıdır. Şöförlü araç hizmeti için gerekli araçlar; Arabanın temiz, güvenli ve yeterli olması, sürücünün işinin ehli, saygılı ve diksiyonu düzgün olarak açıklanabilinir, en önemli diğer araç ise çağın gereksinimi dijital araçlardır (online işlemler). ‘’Artık çoğumuz bir banka şubesine gidip kuyrukta sıra beklemiyoruz’’ Ankara da bu hizmet alanında gereksinimleri karşılayan en iyi firma olduğumuz açık ara fark edilir. Rakiplerimizin varlığı bizi bu yarışta sürekli öğrenmemize gelişmeler bağlı olarak yenilenmemizi sağlıyor.

kiralık şöförlü araç
ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMADA HANGİ ARAÇ TERCİH EDİLİYOR?
Ankara’da internete herhangi bir arama motoruna yerel sürücü ile beraber araba kiralama isteğinizi yazdığınızda karşınıza şöförlü vito kiralama diye yazıyı görürsünüz. Turizm ve ulaşım sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemize dayanarak kiralamada en çok tercih edilen aracın Passat, Mondeo, Vito, Caravella olduğunu rahatlıkla söyleye bilirim. En önemli tercih sebebi fiyatlarıdır. Bu gün şöförlü mercedes vito kiralama yaptığınızda herhangi ekonomik sedan aracın fiyatına kiralaya biliyorsunuz. Buda 2018/19 yılların da Uber, Careem gibi online uygulamalara katılmak isteyen bireysel yatırımcıların imkanlarını zorlayarak Uber, Careem uygulamarın müşteri memnuniyeti için talep ettiği dizayn edilmiş vip vito araçlar ile sektöre girmek istemelerinden kaynaklanıyor.
Not: bu hizmet İstanbul için ulaşım sektörüne önemli katkı sağlamaktadır.
Neden Bütün Firmalar Şöförlü Araba Kiralama Talebinde Vito Kiralama Öneriyor?
1) Mercedes vito ekonomik araç segmentinde yolcu (koltuk) sigortası yapıla bilen tek arabadır, buda vito kiralama da avantaj sağlıyor
2) Mercedes vito esnek ve geniş iç yapısı ile 1 kişiden – 9 kişiye kadar taşıma imkanı sunması hizmet veren açısında büyük avantaj olmasından dolayı.

ankara şoförlü araç kiralama.
 Havaalanı transfer, Havalimanı transfer, Shuttle,

Bu firma sayfası 68 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: Ankara transfer, Ankara vip transfer, Ankara black Shuttle vip transfer, Ankara Şöförlü araç kiralama, Ankara Şöförlü vip araç kiralama, Ankara lüks araç kiralama, Ankara minibüs kiralama Ankara vip minibüs kiralama, Ankara Vito kiralama, Gelin arabası, Günlük tahsis, Tam gün tahsis, Şehirlerarası transfer, esenboğa transfer, Esenboğa Vip transfer, Esenboğa Shuttle, Esenboğa Vip shuttle, Ankara havaalanı transfer, Ankara havalimanı transfer, Ankara havalimanı transferi, Ankara havaalanı transfe,

Black Shuttle Vip Şöförlü Araç Kiralama Transfer firması 26 Ekim 2021 Salı tarihinde Oto Kiralama sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: