uygun fiyata kaliteli hosting

AgroDerm Tarımsal Ürün geliştirme ve Pazarlama

Firma Adı : AgroDerm Tarımsal Ürün geliştirme ve Pazarlama Yetkili Kişi : TAYFUN ÖZTÜRK
İl : Çorum İlçe : Merkez
Sektör : İnternet Alt Sektör : Reklam-Tanıtım
Telefon : 05453782025 Fax : 05453782025
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Akkent Mah.Çorum Ticaret Borsası Kompleksi No: 11-F Merkez-Çorum

Firma Tanıtımı :

2015 yılından bu yana tarımsal alanda araştırmalar ve geliştirmeler (AR-GE) yapan firmamız bitki gelişimini düzenleyici ve geliştirici ürünler üzerinde 2020 yılında başlattığı çalışmalar ile sektörün öncü kuruluşu olma yolunda azimle çalışmaktadır. Ürün ve Çiftçi odaklı üretim anlayışı ile toprağın ve çiftçinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı hedeflemiştir. İhracat odaklı hedef pazar anlayışı ile her zaman en iyisine odaklanan AgroDerm geliştirdiği ürünler ile hem ekonomik hem de kalitesinden dolayı girdiği pazarda adından söz ettirmektedir.

AgroDerm + Toprağın yapısını geliştirmek, bitkiyi güçlendirip toprak ve ürün verimliliğini arttırmak amacıyla ozon teknolojisi ile geliştirilen özel bir üründür. Ozon Teknolojisi + N-P-K-Zn-Cu-Fe-Mg-Ma-S + HUMAT

AgroPomad + Bitki kök ve gövde yapısını güçlendirmek, ürün verimliliğini arttırmak amacıyla geliştirilen ve tüm bitkilerde istisnasız kullanılan özel bir sıvı-Yaprak gübresidir.

Bu firma sayfası 35 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: SIVI YAPRAK GÜBRELERİ, TOPRAK DÜZENLEYİCİ, ORGANİK GÜBRE, GÜBRE İMALATI, SIVI KÜKÜRT İMALATI,

AgroDerm Tarımsal Ürün geliştirme ve Pazarlama firması 11 Nisan 2021 Pazar 15:48 tarihinde Reklam-Tanıtım sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: