uygun fiyata kaliteli hosting

Skyline Rent A Car

Firma Adı : Skyline Rent A Car Yetkili Kişi : fatih yıldırım
İl : İstanbul İlçe : Kadıköy
Sektör : Otomotiv Alt Sektör : Oto Kiralama
Telefon : 02168212334 Fax : 02168212334
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

BOSTANCI MAH. BAĞDAT CAD 540/8

Firma Tanıtımı :

Skyline Rent A Car, 1997 yılında İstanbul' da kurumsal firmalara uzun dönem filo kiralama ve günlük araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Türkiye’ nin her yerinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.
Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. 2.000 i aşkın ve sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren Skyline Rent A Car ’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Araç kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber Skyline Rent A Car ın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor;

' Dünyanın bütün yollarını keşfetmek…

Bu firma sayfası 21 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: oto kiralama, arac kiralama,

Skyline Rent A Car firması 7 Mart 2021 Pazar 17:02 tarihinde Oto Kiralama sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: