uygun fiyata kaliteli hosting

Salihli Opel Servis / Uzman Oto Tamir

Firma Adı : Salihli Opel Servis / Uzman Oto Tamir Yetkili Kişi : Taner USTA
İl : Manisa İlçe : Ahmetli
Sektör : Otomotiv Alt Sektör : Servisler-Tamirci
Telefon : 05364438454 Fax : 02367156315
İnternet Sitesi : www Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

Beşeylül mahallesi 546. sokak no : 16 manisa / SALİHLİ

Firma Tanıtımı :

Uzman Oto Tamir olarak Manisa - Salihli de hizmet vermekte olup oto tamir,oto servis,oto bakım onarım servisi,oto yedek parça,tüm araçlara özel yedek parça,yol yardım,7/24 yol yardım,acil yol yardım,mobil yol yardım vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Bu firma sayfası 143 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: Manisa Salihli Citroën, Manisa Salihli Volvo, Manisa Salihli Subaru, Manisa Salihli Rover, Manisa Salihli Alfa Romeo, Manisa Salihli Daihatsu, Manisa Salihli Lada, Manisa Salihli İveco, Manisa Salihli Geely, Manisa Salihli Bmw, Manisa Salihli Man, Manisa Salihli Mini, Manisa Salihli Mazda, Manisa Salihli Scania, Manisa Salihli Mitsubishi, Manisa Salihli Tofaş, Manisa Salihli Porsche, Manisa Salihli Nissan, Manisa Salihli Ford, Manisa Salihli Dacia, Manisa Salihli Isuzu, Manisa Salihli Renault,

Salihli Opel Servis / Uzman Oto Tamir firması 9 Nisan 2020 Perşembe 11:16 tarihinde Servisler-Tamirci sektörüne kayıt olmuştur.

Firma Konumu: